Biało-niebiescy nadal bez zwycięstwa. FKS Stal Mielec – Piast Gliwice 0-0 [FOTO, VIDEO]

Dwie poprzeczki jedynymi atrakcjami dzisiejszego spotkania.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Piastem Gliwice zakończyła się remisem 0:0 i to byłoby na tyle, gdyż nic ciekawego nie działo się na boisku. Mecz był zmienny w swoim tempie. Raz przeważała Stal, a za chwilę Piast. Jednak nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe.

Druga połowa meczu pomiędzy zaczęła się od zmasowanych ataków Piasta oraz biernej obronie Stali. W 74 minucie po zrywie Stali M. Domański oddał zza pola karnego strzał, który trafił w poprzeczkę Piasta Gliwice. Pod koniec ostatniej minuty gry szybka kontra Stali minimalnie minęła poprzeczkę. Mecz pomiędzy Stalą Mielec a Piastem Gliwice zakończył się remisem 0:0

PGE FKS Stal Mielec – Piast Gliwice 0-0

Stal: Kochalski – Pajnowski, Matras, Ehmann (66. Esselink) – Gerstenstein (66. Stępień), Wlazło, Trąbka (75. Guillaumier), Getinger – Domański, Wołkowicz (61. Hinokio) – Shkurin (61. Meriluto).

Piast: Plach – Pyrka, Munoz, Czerwiński (82. Huk), Katranis – Dziczek, Tomasiewicz – Ameyaw (60. Kądzior), Chrapek (76. Hateley), Felix (60. Krykun) – Wilczek (76. Kirejczyk).

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski.

Widzów: 5 526.