W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Bus z dziećmi wylądował w rowie

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło na drodze gminnej, w miejscowości Grochowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy bus zsunął się z drogi, wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Do szpitala na badania trafiły cztery pasażerki.

Do zdarzenia doszło po godz. 7, w miejscowości Grochowe w powiecie mieleckim, na drodze gminnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym busem marki Iveco, relacji Tuszów Narodowy – Mielec, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zsunęła się z drogi do rowu i pojazd przewrócił się na bok. Poza kierującą, busem podróżowało 21 osób w wieku od 13 do 19 lat.

Do szpitala na badania trafiły cztery nieletnie pasażerki. Na szczęście obrażenia jakie doznały nie zagrażają ich życiu.

W miejscu wypadku ruch odbywa się prawidłowo. Na miejscu jednak nadal pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny zdarzenia, jezdnia jest tam bardzo oblodzona.

33-latka kierująca iveco była trzeźwa. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa