W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dostawczy renault potrącił pieszą na ul. Wolności

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na ulicy Wolności w Mielcu. Kierujący dostawczym renault potrącił na przejściu dla pieszych 52-latkę.

Poszkodowana z obrażeniami trafiła do mieleckiego szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Dzisiaj przed godz. 7, na ulicy Wolności w Mielcu, doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 52-latka potrącona przez samochód. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że 50-letni kierujący dostawczym renault, jadąc ulicą Wolności, najprawdopodobniej nie udzielił pierwszeństwa przechodzącej przez przejście kobiecie. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do mieleckiego szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Prowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia czynności, pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Przypominamy, że znak określający „przejście dla pieszych” zobowiązuje kierowcę do zwolnienia i zachowania szczególnej ostrożności. Apel o ostrożność i rozwagę kierujemy również do pieszych, by nie wchodzili bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Nawet na przejściu dla pieszych, należy upewnić się, czy kierujący zdąży wyhamować. Oczywiście to pieszy ma pierwszeństwo, ale kierujmy się zawsze zasadą ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa