W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu kierowcy forda, który mając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, celowo wprowadzał w poślizg swój pojazd nie zważając na innych uczestników ruchu i panujące warunki na drodze.

Wczoraj przed godz. 16, funkcjonariusze mieleckiej drogówki w trakcie patrolu ul. Wojska Polskiego w Mielcu zwrócili uwagę na kierującego fordem, który celowo wprowadzał pojazd w niekontrolowany poślizg, powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Z uwagi na nieodpowiedzialne zachowanie kierującego fordem powodujące zagrożenie w ruchu drogowym, policjanci natychmiast postanowili zatrzymać go do kontroli.

Kierującym był 27-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. W trakcie kontroli okazało się, że posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna przewoził w samochodzie pasażera.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i niestosowanie się do zakazu sądowego, 27-latkowi grozi wysoka grzywna i kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy!

Kierujący pojazdem ma bezwzględny obowiązek przestrzegać przepisy ruchu drogowego. Ustawa Prawo o ruchu drogowym jednoznacznie wskazuje, że każdy uczestnik ruchu powinien zachować ostrożność lub w niektórych sytuacjach – szczególną ostrożność i unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa, utrudnić ruch drogowy, zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa