W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

Drugi sparing w Hiszpanii. FKS Stal Mielec – FC Polissya Zhytomyr 1:1 [VIDEO]

W sobotę, 27 stycznia zespół PGE FKS Stali Mielec rozegrał drugi mecz kontrolny podczas obozu przygotowawczego w Hiszpanii. Rywalem biało-niebieskich był zespół FC Polissya Zhytomyr, który na codzień grał  rozgrywkach ukraińskiej Premier Lihi.

Trener Kamil Kiereś zdecydował, iż pierwsze 45 minut meczu rozegrają zawodnicy: Kochalski, Getinger, Pingot, Matras, Esselink, Jaunzems, Guillaumier, Wlazło, Hinokio, Domański i Shkurin.

Jedyną bramkę w pierwszej części spotkania zdobył Ilya Shkurin w 26 minucie.

W drugiej połowie sparingu sztab szkoleniowy dokonał zmian w naszym składzie i na murawie zameldowali się: Dudek, Pajnowski, Esselink, Ehmann, Gerstenstein, Rafa Santos, Guillaumier, Rozwadowski, Strzałek, Stępień oraz Wolsztyński.

Wyrównującą bramkę dla naszych rywali zdobył w 56 minucie meczu Artem Szabanow. W 84 minucie spotkania nastąpiła zmiana w zespole PGE FKS Stali Mielec i w miejsce Mateusza Stępnia, na boisku pojawił się Alex Cetnar. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1

YouTube player

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa