W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Dzień Otwarty Domu Kultury

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu serdecznie zaprasza w dniu 19 maja (czwartek) br. w godz. 8.30-20.30 na dzień otwarty Domu Kultury.

Jak co roku będzie można zobaczyć Dom Kultury „od podszewki” – zwiedzić sale baletowe, salę widowiskową, galerię z pięknymi obrazami (wystawa prac artystów STKP, wystawę o początku państwa polskiego czy wystawę prac dzieci i młodzieży z naszych warsztatów plastycznych), salę warsztatów plastycznych (z pokazem działania prasy graficznej).

Będą też oczywiście pokazy zespołów artystycznych działających na codzień w naszym Domu Kultury. Tradycyjnie podczas dni otwartych chcemy też wspólnie pomóc potrzebującym.

W tym roku przy okazji dnia otwartego naszego Domu Kultury chcemy pomóc pięcioletniemuMaksiowi Jachymowi – chłopcu walczącemu z ciężką chorobą – neuroblastomią. W miarę możliwości będzie można wrzucić datek do puszki na rehabilitację chorego chłopca do czego serdecznie zachęcamy i za co z góry dziękujemy!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Domu Kultury – do zobaczenia!

 

dzien_otwarty_dk (1)

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Nasi księża z medalami Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa