W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Dziki Zachód na mieleckim rynku

Urząd Miejski, Samorządowe Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu podczas tegorocznego lata podjęły się organizacji na mieleckim rynku imprez plenerowych, które w założeniu mają przyczynić się do ożywienia tej części naszego miasta.

Rynek jak wiadomo jest zamknięty w weekendy dla ruchu samochodowego. Oprócz placówek handlowych funkcjonują tu lokale gastronomiczne i letnie ogródki piwne. Nie brak zwolenników odpoczynku przy fontannie.

W sobotę 7 lipca w rynku powstało lekkoatletyczne miasteczko, które przygotował Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Pod hasłem „Lekkoatletyka dla każdego” dzieci miały okazję spróbować swoich sił i sprawdzić sprawność fizyczną w kilku konkurencjach „królowej sportu”.

W najbliższą niedzielę 15 lipca w godzinach od 15 do 19 Agencja Eventowa Alternatywa zaprasza do rynku na rodzinny program animacyjny „Dawno Temu na Dzikim Zachodzie”. Dla uczestników zabawy spragnionych westernowych przygód rodem z Dzikiego Zachodu, przygotowano szereg atrakcji, konkursów i konkurencji sprawnościowych.


Edward Tabor

 

 

 

Zobacz też...