W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Europoseł Poręba popiera wójta Głaza na Posła RP

3 października miała miejsce konferencja prasowa na terenie budowy kompleksu sportowego
w Tuszowie Narodowym.

Wójt gminy Andrzej Głaz rozpoczął od podziękowania pod adresem europosła Tomasza Poręby za szereg inwestycji na Podkarpaciu, a zwłaszcza za jego inicjatywę budowy ośmiohektarowego kompleksu sportowego na terenach przy obwodnicy w Tuszowie Narodowym. Ideą jest, aby służył on klubowi sportowemu Stal Mielec i mieszkańcom gminy i okolic.

Wg wykonawcy całość prac związanych z budową czterech boisk w tym ze sztuczną i podgrzewaną murawą będzie zakończona do końca października. W dalszym etapie planowane są kolejne prace, m.in. budowa kortów tenisowych.

Europoseł Tomasz Poręba powrócił do historii sprzed 2 lat i początków tej inwestycji – Dwa lata temu było tu szczere pole i chaszcze – mówił. Wspomniał też problemy związane z zejściem firmy z placu budowy i kolejnym przetargiem. Następnie nawiązał do idei budowy kompleksu. Podkreślił, że będzie on służył zarówno Stali Mielec, jak i mieszkańcom. Zaznaczył, że szczególnie ważne jest  treningowe boisko z systemem podgrzewania. Dla Stali Mielec to sprawa istotna, bo taki obiekt staje się niezbędny do gry w ekstraklasie.

Europoseł wyraził wdzięczność wójtowi Andrzejowi Głazowi za odważną decyzję, która będzie służyć sportowcom – Ten obiekt pozwoli na rozwijanie się talentów z całego Podkarpacia, ze szczególnym uwzględnieniem Tuszowa, Mielca i powiatu mieleckiego – zaznaczał. Ta inwestycja byłaby niemożliwa bez wsparcia tuszowskiego samorządu. Ponadto podkreślił swoje zadowolenie, że tacy ludzie jak Andrzej Głaz kandydują do Sejmu RP. „Drogi Andrzeju, trzymam za ciebie kciuki i wspieram twoją kandydaturę” – podkreślał, wyrażając nadzieję na dalszą współpracę na poziomie europarlamentu i Sejmu z Głazem jako Posłem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa