W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Festiwal YOUTHEST już jutro!!!

Jutro (27 lipca) na mieleckich Bulwarach odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie, które łączy w sobie aż cztery festiwale! Bańki mydlane, kolory, ogień i fajerwerki- to właśnie z tego składa się Festiwal YOUTHEST!

Jest to 100. Wydarzenie Fundacji Klub Młodych Liderów, co oznacza dodatkowe atrakcję i masę niespodzianek! Start imprezy o godzinie 15.00!

 1. Festiwal Baniek Mydlanych (15.00-17.00)
  To właśnie ten festiwal rozpocznie całe wydarzenie. Zaczynając od godziny 15.00 na dzieci wraz z rodzicami czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym: darmowe bańki mydlane, malowanie twarzy, skręcanie balonów, duży slime, ogromny Twister, chusta animacyjna, a także wiele innych zabaw przeprowadzonych przez profesjonalnych animatorów. Główną atrakcją będzie oczywiście największy w Polsce Festiwal Baniek Mydlanych, podczas którego bańki unosić się będą nad całymi Bulwarami.
 2. Festiwal Kolorów (17.30-21.00)
  Znane w całej Polsce festiwale z udziałem kolorowych proszków holi zaczną się o godzinie 17.30 na Bulwarach nad Wisłoką. Muzyka serwowana prze DJ, duża scena, profesjonalne nagłośnienie, mnóstwo młodzieży i setki paczek kolorowego proszku w powietrzu, są gwarantem niezapomnianej zabawy. Do tego energiczna i kolorowa zumba, z pewnością sprawi, że cały Mielec stanie się jeszcze bardziej kolorowy!
 3. Festiwal Ognia (21.30-22.00)
  Teatr tańca ognia, to kolejna niezapomniana część Youthestu, która rozpoczyna się o godzinie 21.30. Specjalnie przygotowana choreografia, do tego dopasowana muzyka, mnóstwo ognia i iskry, to elementy, z których składa się ten niesamowity 30 minutowy pokaz. Tym razem grupa artystów, przygotuje emocjonalny występ w klimacie folkowym.
 4. Festiwal Fajerwerków (22.00)
  Krótki, ale niesamowity pokaz fajerwerków, na zakończenie festiwalu Youthest. Rozjaśni on całe niebo i da piękny, niezapomniany efekt. Do tego wszystkiego Klub Młodych Liderów szykuje niespodziankę, z okazji ich 100. wydarzenia.
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa