W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

Finał pierwszego Duathlonu Ziemi Mieleckiej [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (14.04.24) na terenach Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych wystartował i finiszował Duathlon Ziemi Mieleckiej, uczestnicy mieli do pokonania trasę składającą się z 2,5 km biegu, 10 km jazdy na rowerze oraz ponownie 2,5 km biegu.

Trasa prowadziła asfaltowymi ścieżkami w rejonie ulic Królowej Jadwigi i Partyzantów.

Organizatorem wydarzenia było Studio Wizualne oraz Powiat Mielecki, który reprezentował Stanisław Lonczak – Starosta Powiatu Mieleckiego.

Pierwszy na mecie pojawił się Mateusz Tkaczyk z Puław (0:35:07). Drugie miejsce zdobył Paweł Chamera z Buska-Zdroju (0:35:15). Ostatnim na podium był Piotr Bałut z Kamienia (0:36:01). Pierwsza kobieta to Paulina Majos z Kielc (0:40:34).

Nagrody pieniężne zostały przyznane dla najlepszych mężczyzn i kobiet, najlepszego mieszkańca powiatu mieleckiego oraz juniorów. Uczestnicy mieli też szansę na wygranie przelotu widokowego nad Tatrami, ufundowanego przez wspólnika firmy Waldrex, Waldemara Babulę.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa