W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

Finalistka z Ekonomika

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu wzięli udział w VI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich, której organizatorem jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.

W zawodach szkolnych, które przygotowała i przeprowadziła nauczycielka przedmiotów zawodowych Anna Grdeń, uczestniczyło 10 uczniów Technikum nr 1. Cztery osoby z najlepszymi wynikami przeszyły do etapu okręgowego, po raz kolejny zorganizowanego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu dla uczniów z całego regionu.

Do zawodów finałowych zakwalifikowała się Natalia Piechota, uczennica klasy III a Technikum nr 1. Etap centralny odbył się 23 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Blisko 20 finalistów z 10 miast i 12 szkół Polski południowo-wschodniej zmierzyło się z hasłem konkursu: „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania”. Wszyscy finaliści zostali zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, otrzymując jednocześnie 100% możliwych do zdobycia punktów.

Zwycięzców VI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich poznamy w najbliższych dniach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa