W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały video

Janek Szynal – STÓJ | Premiera [VIDEO]

„Stój” to ten utwór Janka z nadchodzącej płyty, który jest nasycony emocjami i uczuciami. Ta melancholijna ballada tworzy autentyczny i poruszający temat dotykający wielu z nas.

W trudnych chwilach, kiedy tracimy kogoś bliskiego, „Stój” może być towarzyszem, który rozumie nasze uczucia.

Janek Szynal podkreśla, że tworzenie tego utworu było dla niego bardzo osobistym i emocjonalnym doświadczeniem. Tekst nawiązuje do uczuć, które towarzyszyły mu w trudnych chwilach jego życia. To właśnie te autentyczne emocje czynią „Stój” piosenką, która może poruszyć serca słuchaczy.

Kiedy piszę teksty, chcę wyrazić to, co jest naprawdę ważne, co przeżywam, co czuję w głębi duszy a także opisuję doświadczenia osób, które są dla mnie bliskie. Ta kompozycja jest dla mnie wyjątkowym utworem, bo opowiada o sprawach, które są dla mnie niezwykle istotne. Mam nadzieję, że słuchacze poczują tę szczerość i będą mogli się z nią utożsamić” – mówi Janek Szynal o swojej nowej piosence.

To utwór, który zachęca do refleksji nad własnymi uczuciami i życiem. Z pewnością trafi do serc wielu słuchaczy i zostanie doceniony za swoją autentyczność i wrażliwość.

Piosenka „Stój” jest już dostępna na platformach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, Tidal i YouTube. 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa