W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Jest już oficjalne piwo Klubu FKS Stal Mielec

Od dziś w sklepach sieci A&K można nabyć oficjalne piwo klubu FKS Stal Mielec o nazwie „Stal”. Piwo w sklepie kosztuje 4,50 zł, a część tej kwoty jest przeznaczona na wsparcie klubu.

Oficjalnym dystrybutorem piwa jest mielecka sieć sklepów A&K. – Stal Mielec chce skupiać wokół siebie lokalne firmy, którym zależy na rozwoju klubu – mówi prezes klubu FKS Stal Mielec S.A., Jacek Klimek. – Dlatego cieszę się, że do grona naszych partnerów dołącza znana, lokalna sieć sklepów A&K, która na mieleckim rynku cieszy się zaufaniem klientów od prawie ćwierć wieku.

Producentem piwa „Stal” jest browar Jagiełło z Lubelszczyzny. – Od początku istnienia browaru ogromne znaczenie przywiązywaliśmy do doboru dostawców. Piwo jest ważone z chmielu goryczkowego i aromatycznego – słynnych lubelskich upraw, słodów najwyższej jakości, krystaliczne czystej wody i pod nadzorem doświadczonych piwowarów – przekazuje browar „Jagiełło” na swojej stronie internetowej.

Wszystkie nasze piwa powstają w 100% ze słodu, nie stosujemy surowców niesłodowych typu jęczmień czy kukurydza. Niczego nie przyśpieszamy – fermentacja trwa odpowiedni czas – informuje browar „Jagiełło”.

Piwo „Stal” leżakowane jest 40 dni. Piwo „Stal” dostępne jest w Mielcu w sklepach sieci A&K.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa