W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Kabaretu Młodych Panów w Mielcu [VIDEO]

Zapraszamy 29 kwietnia 2020 roku na wyjątkowy wieczór. W sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu wystąpi Kabaret Młodych Panów!

Zaplanowano dwa występy, pierwszy o godz. 17:30, a drugi o godz. 20:30!

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.
Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.
Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Organizatorem wydarzenia jest jest Studio Wizualne Damian Gąsiewski.

Partnerami wydarzenia są producent suplementów diety AvetPharma, Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Oddział Grupy Jerzy Wąs oraz Agencja Ochrony Top-Servis.

Patronat medialny objęły portale promocja.mielec.pl, wcj24.pl, oraz Wieści Regionalne.

Bilety w sprzedaży od 2 grudnia 2019:

Online na stronie:
www.studiowizualne.com

Stacjonarnie:
Antykwariat Mielec, ul. Jana III Sobieskiego 1, 10:00-14:00

Zamówienia grupowe (min. 10 biletów):
tel. 602 739 362
e-mail: [email protected]

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa