W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolizja pijanego kierowcy z łosiem

25-letni kierowca volkswagena, jadąc drogą krajową nr 9, w Tarnowskiej Woli, zderzył się z łosiem, który wybiegł na jezdnię. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd, pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 17, na drodze krajowej nr 9, w miejscowości Tarnowska Wola w gminie Nowa Dęba. Ustalono, że 25-letni mężczyzna, kierujący osobowym volkswagenem, jadąc w kierunku Tarnobrzega zderzył się z łosiem, który nagle wybiegł pod pojazd. Kierowcy nic się nie stało, zwierzę jednak nie przeżyło.

Okazało się, że 25-latek wsiadł za kierownicę auta, pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało 0,38 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz o jego losie będzie decydował sąd.

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa