W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Magia Świąt w Galerii Navigator: Prezenty, Warsztaty i Spotkanie z Świętym Mikołajem!

W przedświątecznym okresie nie ma miejsca lepszego niż Galeria Navigator! Już 9 grudnia w godzinach 11:00-18:00 oraz 10 grudnia również w tych samych godzinach, przygotowaliśmy dla Was prawdziwą kaskadę świątecznych atrakcji. W tych dniach nie tylko zakosztujecie atmosfery Bożego Narodzenia, ale także odkryjecie mnóstwo sposobów na cieszenie się tym magicznym czasem.

W sobotę, 9 grudnia, Galeria Navigator zaprasza na spotkanie z nikim innym jak Świętym Mikołajem! Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakupy za minimum 150 zł, przygotowaliśmy wyjątkowy prezent – świąteczne poduszki, które dodadzą waszym domom niepowtarzalnego uroku. To doskonały sposób, aby sprawić bliskim radość i jednocześnie zdobyć wyjątkowe ozdoby świąteczne.

Następnego dnia, czyli 10 grudnia, Święty Mikołaj ponownie zawita do Galerii Navigator, gotów na kolejne rozmowy i wspólne zdjęcia z najmłodszymi. Tego dnia to jednak nie wszystko – dla miłośników słodkiego rękodzieła przygotowaliśmy piernikowe warsztaty. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział, będzie miał okazję stworzyć własne, niepowtarzalne piernikowe arcydzieło, które potem będzie można zabrać do domu jako świąteczny upominek dla najbliższych.

Dodatkową atrakcją dnia będzie możliwość degustacji waty cukrowej. To słodka przyjemność, która z pewnością zadowoli podniebienia zarówno małych, jak i dużych smakoszy. Warto wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi spędzić ten dzień w Galerii Navigator, czerpiąc radość z tworzenia i odkrywając tajemnice świątecznych smaków.

Galeria Navigator to nie tylko miejsce zakupów, to przede wszystkim centrum kultury i wspólnoty, gdzie każdy może poczuć magię Świąt. Święty Mikołaj, prezenty, piernikowe warsztaty – to wszystko sprawi, że weekend spędzony w Galerii Navigator będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.

Przyjdźcie do nas 9 i 10 grudnia i doświadczcie świątecznej radości w Galerii Navigator – miejscu, gdzie magia Świąt staje się rzeczywistością!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa