W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieleccy policjanci dokonali zatrzymania w Warszawie

Dobre rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie w realizację obowiązków, przynosi efekty. Właśnie dzięki tym staraniom, w ostatnim czasie, mieleccy policjanci zatrzymali na terenie Warszawy dwie osoby poszukiwane listami gończymi.

Funkcjonariusze z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób wydziału kryminalnego mieleckiej jednostki zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mundurowi wpadli na trop poszukiwanych listem gończym – mężczyzny i kobiety. Dzięki pozyskanej informacji, gdzie mogą się ukrywać, policjanci udali się na ustalone miejsce i rozpoczęli obserwację.

We wtorek na terenie Warszawy, mieleccy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania od 2022 roku. Ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od alimentacji.

Wczoraj, również na terenie Warszawy, policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę. Poszukiwana ukrywała się przed organami ścigania od maja 2023 roku. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, ma do odbycia karę 74 dni pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa