W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieszkańcy gminy Przecław napadli rowerzystę

Mieleccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do jakiego doszło w miejscowości Rzemień.

Sprawcy zatrzymali jadącego rowerem pokrzywdzonego 19-latka uniemożliwili mu dalszą jazdę i uderzali go pięściami po twarzy i ciele, zabierając z portfela pieniądze. Podejrzanym przedstawiono zarzut rozboju i zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia br., w miejscowości Rzemień, w gminie Przecław. Pokrzywdzonym był 19-letni mężczyzna, mieszkaniec Rzemienia, który wracał rowerem z Mielca do miejsca zamieszkania. Napastnicy zaatakowali jadącego rowerem mężczyznę, uderzając go pięściami po twarzy i ciele. Używając przemocy zabrali mu portfel z którego wyjęli pieniądze w kwocie 30 zł.

Policjanci z mieleckiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 37 lat, mieszkańców gminy Przecław, którym przedstawiono zarzuty rozboju. Prokurator zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Natomiast na wniosek prokuratora został skierowany wniosek do Sądu o tymczasowy areszt dla 22-latka, który najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Za przestępstwo rozboju mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa