W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Muzyczny 3 Maja

Pamiętacie, jak orkiestra dęta WSK ,,budziła” mielczan na pochód 1-majowy? Nie pamiętacie! Ale zapytajcie rodziców, dziadków, oni opowiedzą. I choć czasy PRL i obowiązkowych pochodów są już ,,słusznie minione” to akurat ten muzyczny element 1-majowych obchodów budzi sentyment.

A skoro tak, to nasze najbardziej radosne święto narodowe – Święto Konstytucji 3 Maja – postanowiliśmy w tym roku spędzić muzycznie, co i mielczanom proponujemy.

Muzyki w środę, 3 maja, będzie dużo. Z samego rana ,,obudzi” nas nasza Mielecka Orkiestra Dęta. Muzycy pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego muzykować będą na kilku mieleckich osiedlach, a kilka godzin później, od godz. 16, na scenie obok kościółka św. Marka (przy ul. Rzecznej, obok kładki) grać będą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karłowicza w Mielcu i… BIG Mielec BAND, zespół Domu Kultury SCK pod dyrekcją Waldemara Ozgi.

Trzymamy kciuki, żeby pogoda dopisała i… zapraszamy serdecznie!

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa