W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Natalia Zastępa wystąpi na Powitaniu Lata w Mielcu! [VIDEO]

Tę młodą wokalistkę z pewnością znacie z fantastycznych występów w telewizji oraz coraz to nowszych radiowych hitów. Natalia Zastępa wraz z zespołem już 20 czerwca wystąpi w Mielcu!

Natalia Zastępa zadebiutowała w 2018 roku utworem „Za późno”, który szybko okrzyknięty został hitem, doczekując się przeszło 6,5 miliona odsłon w serwisie YouTube. Sukces na polskim rynku muzycznym odniosły także kolejne single – „Nie żałuję” oraz „Kłopoty”. Wokalistka wystąpiła na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu podczas koncertu „Debiuty”, uzyskując również nominację do uzyskania nagrody w tej samej kategorii. W 2019 roku była nominowana także do innych nagród, m.in.: JOY Influencer Roku 2019 w kategorii „Music Influencer”, Top Of The Top Sopot Festival w kategorii „Young Choice Award” czy tytułu „Hit jesieni 2019” w Plebiscycie Party.pl.

Warto podkreślić, że początki kariery Natalii Zastępy sięgają roku 2018, kiedy to dała się poznać szerszej publiczności za sprawą swoich występów w popularnych formatach typu talent show. Początkująca wówczas wokalistka dotarła do finału pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids, w którym swoje umiejętności wokalne szlifowała pod czujnym okiem Edyty Górniak. Pół roku później pojawiła się na przesłuchaniach do 9. edycji The Voice of Poland. Brawurowym wykonaniem hitu „Skyfall” zaskarbiła sobie sympatię jurorów i widzów. Przez wszystkie etapy programu, aż po sam ścisły finał, przebrnęła śpiewająco, wspierana przez trenera Michała Szpaka. Muzyk wielokrotnie podkreślał, że Natalia Zastępa obdarzona jest wyjątkowym talentem wokalnym i posiada niezbędne predyspozycje do tego, żeby zaistnieć na polskim rynku muzycznym – o czym przekonujemy się, śledząc kolejne sukcesy młodej wokalistki.

Koncert w Mielcu będzie o tyle wyjątkowy, że obie te gwiazdy – Natalia Zastępa i Michał Szpak, którego występ anonsowaliśmy już przed tygodniem – zagrają tego samego dnia i na tej samej scenie! Pamiętajcie! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 czerwca. Szczegółowe godziny koncertów Natalii Zastępy i Michała Szpaka podamy w kolejnych informacjach. Zachęcamy do śledzenia newsów związanych z Powiatowym Powitaniem Lata na stronie www.powiat-mielecki.pl, fanpage Powiatu Mieleckiego oraz facebookowym wydarzeniu

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa