W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Niepodległa oczami artysty – konkurs on-line

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają do udziału w plastycznym konkursie on-line pt. „LUDZIE I WYDARZENIA KSZTAŁTUJĄCE POLSKĄ HISTORIĘ”. 

Ten artystyczny sposób pokazania swojego patriotyzmu, umożliwia wszystkim, wyrazić swoją postawę wobec naszej Ojczyzny, historii oraz ludzi i wydarzeń kształtujących Niepodległą. Udział w inicjatywie można traktować jako wyraz tożsamości z Polską, a ujęcie w artystycznym aspekcie będzie hołdem dla tych, których nie ma już dzisiaj z nami, a zawdzięczamy im niezwykle dużo – przekazują organizatorzy.

Główne cele konkursu to upowszechnianie wiedzy historycznej na temat postaci i wydarzeń,  które miały znaczący wpływ na odzyskanie wolności, propagowanie wartości patriotycznych oraz rozbudzenie kreatywności i umożliwienie dzieciom, młodzieży i dorosłym zaprezentowania swojego talentu.

Ze względu na stan epidemii, konkurs odbędzie się on-line. Na zdjęcia i skany plastycznych prac płaskich chorzelowski Ośrodek czeka do 15 listopada br. Dla zwycięzców czekają nagrody o patriotycznym charakterze.

Warunkiem niezbędnym do udziału w Konkursie jest zapoznanie się z regulaminem dostanym na stronie https://kultura.gmina.mielec.pl/regulaminy1/Regulamin%20Konkursu%20Plastycznego%20LUDZIE%20I%20WYDARZENIA%20KSZTA%C5%81TUJ%C4%84CE%20POLSK%C4%84%20HISTORI%C4%98.pdf

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa