Niespodziewane zwycięstwo naszej drużyny. Legia Warszawa – FKS Stal Mielec 1 : 3 [FOTO, VIDEO]

Stal oddała 3 strzały i zdobyła 3 bramki – 100% skuteczność. Pierwsza połowa meczu pomiędzy Legią Warszawa a Stalą Mielec toczyła się pod dyktando wojskowych.

Stal próbowała swoich sił w kontratakach. Najpierw nieśmiało, ale z upływem czasu coraz odważniej i po jednym z takich zagrań Stał zdobyła bramkę na 1:0. Legia rzuciła się do zmasowanych ataków, jednak nie przyniosło to efektów bramkowych i po pierwszej połowie to Stal schodziła na przerwę zwycięsko.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza. Legioniści zdominowali pole karne Stali, ale strzały nie znalazły drogi do mieleckiej bramki. Ofiarnie i bardzo dobrze spisywała się formacja defensywna Stali. Po jednej z kontr Stalowcy zdobyli drugą bramkę. Po straconej przez Legię drugiej bramki legioniści rzucili się do huraganowych ataków, jednak bardzo dobrze broniła się Stal.

Niesiona huraganowym dopingiem Legia Warszawa, biła głową w mur stworzony przez mielecką obronę. Pięknymi paradami popisał się także Kochalski, co przełożyło się na kolejną kontrę Stali i strzeleniem trzeciej bramki. Po stracie bramki przez wojskowych na trybunach kibice zaczęli wspierać swoich zawodników hasłami Q-mać Legia grać, która była bezradną w potyczce ze Stalą Mielec.

Bicie głową w mielecki mur przyniosło pod koniec meczu bramkę honorową dla Legii Warszawa. Po doliczonym czasie ogromnymi gwizdami zostali pożegnani zawodnicy Legii Warszawa, natomiast biało-niebiescy cieszyli się z pierwszej wygranej na wyjeździe. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Stali Mielec.

Legia Warszawa – FKS Stal Mielec 1 : 3 (0:1)

Bramki:

Ilja Szkurin (39′),

Krzysztof Wołkowicz (50′)

Koki Hinokio (82′)

Kramer (89′)

Legia Warszawa:

Tobiasz – Jędrzejczyk, Kapuadi, Ribeiro – Dias, Slisz, Elitim, P. Kun, Josue – Pekhart, Muçi.

Rezerwowi: Hładun – Pankov, Burch, Wszołek, Çelhaka, Rosołek, Strzałek, Gual, Kramer.