W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pędził przez Chorzelów i stracił prawo jazdy

Policjanci z mieleckiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym volkswagenem.

37-letni mężczyzna jechał przez miejscowość Chorzelów z prędkością 103 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowca volkswagena stracił prawo jazdy na trzy miesiące, za swój czyn odpowie teraz w sądzie.

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierujących i niedostosowywanie jej do aktualnych warunków, to nadal główna przyczyna wypadków drogowych. Dlatego mieleccy policjanci każdego dnia prowadzą kontrole na drogach, pod kątem sprawdzenia prędkości, z jaką poruszają się pojazdy.

W niedziele około północy, w miejscowości Chorzelów, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego volkswagena. Za kierownicą pojazdu siedział 37-letni mieszkaniec gminy Mielec, który jechał z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Mężczyzna za popełnione wykroczenie stracił prawo. Teraz o jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Ma to ogromne znaczenie o tej porze roku, gdzie zmienne warunki pogodowe znacznie utrudniają jazdę, wymuszając na kierowcy szybką reakcję na zaistniałą sytuację. Wyższa prędkość wpływa na dłuższą drogę hamowania, a w przypadku występowania śliskiej, mokrej nawierzchni ta droga jeszcze niebezpiecznie się wydłuża. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego-bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa