W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany bez prawa jazdy rozbił citroena i toyotę

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący citroenem, który spowodował kolizję. Okazało się, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Za złamanie tego zakazu grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego losie zdecyduje teraz sąd.

W poniedziałek po godz. 14 dyżurny mieleckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Jagiellończyka w Mielcu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Citroen, 54-letni mieszkaniec Mielca, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku, czego najechał na tył samochodu osobowego marki Toyota, którym kierował 54-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego.

Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy citroena. Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Apelujemy!
Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa