W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany wjechał oplem pod pociąg

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Krzątka. Kierujący samochodem osobowym zderzył się z pociągiem towarowym. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po godz. 16, w miejscowości Krzątka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Opel Insignia. 31-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdzający pociąg towarowy relacji Wola Baranowska – Hrubieszów.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący oplem był pijany. Miał blisko 2,5 promila aloholu w organizmie. W związku z odniesionymi obrażeniami został on przeransportowany do szpitala.   

Trwa wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Policjanci przestrzegają i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach, w których drogi krzyżują się ze szlakami kolejowymi. Pamiętajmy, że w przypadku braku szlabanów, znak „STOP” ustawiony przed przejazdem kolejowym oznacza bezwzględną konieczność zatrzymania pojazdu. Dopiero wówczas, gdy upewnimy się, że nic nie nadjeżdża, możemy kontynuować swoją podróż. Musimy sobie zdawać również sprawę z tego, że droga hamowania pociągu jest znacznie dłuższa niż samochodu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa