W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany wjechał seatem w mostek

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 50-letni mieszkaniec Radomyśla Wielkiego, który w tym stanie postanowił kierować samochodem.

Pijany kierowca został szybko zatrzymany przez mieleckich policjantów. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, po godz. 19, dyżurny mieleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym pojazdem marki seat, który wjechał w przydrożny mostek.

Policjanci szybko zatrzymali wskazany pojazd. Kierowcą seata okazał się 50-letni mieszkaniec Radomyśla Wielkiego. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Pijany kierujący stracił już prawo jazdy. Teraz 50-latek za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Pamiętajmy, że pijany kierowca jest zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego nie bójmy się reagować. Widząc nietrzeźwego kierowcę poinformujmy o tym policję.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa