W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Piłkarze Stali Mielec na Mszy Świętej [FOTO]

TYLKO U NAS

W czwartek (20.07) w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu odbyła się Msza Święta w intencji naszej drużyny, która w ten weekend rozpoczyna kolejny sezon walki w Ekstraklasie.

Na Mszy Świętej obecni byli oprócz kibiców nasi piłkarze wraz z trenerem Kamilem Kieresiem. Następnie piłkarze udali się na spotkanie z proboszczem parafii i księdzem odprawiającym Mszę Świętą.
Dziś FKS Stal Mielec meczem z Cracovią Kraków zainauguruje sezon 2023/24.

Dzisiejszy świat potrzebuje króciutkiej skondensowanej wiadomości, tak jesteśmy przyzwyczajeni, że robimy to, co krótkie i jasne, dlatego pozwólcie dzisiaj na takie myśli, po pierwsze mieć w sobie mentalność zwycięzcy.

Chcemy wygrywać, chcemy ciągle rywalizować i dążyć do tego, aby być najlepszym i po to drodzy sportowcy trenujecie, po to czas poświęcanie na ciężkie treningi, aby ciągle doskonalić swojego ducha swoją aktywność fizyczną, aby ciągle doskonalić taktykę, stałe fragmenty gry, aby to wszystko przyniosło upragnione zwycięstwo.

Ale dobrze wiemy, że po ludzku można zrobić wszystko. Jako człowiek mogę zrobić wszystko, co jest w mojej mocy, co jest w moich siłach, ale do tego jeszcze potrzebujemy Bożego błogosławieństwa.

Do tego potrzebujemy Bożej pomocy i dlatego dzisiaj gromadzimy się w tej Świątyni razem z całą społecznością klubu piłkarskiego Stal Mielec, aby wrócić do dobrego Boga, aby nam błogosławił w całym sezonie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa