W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Podsumowanie akcji leczenia Tymka

Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu podsumowali zakończoną sukcesem zbiórkę środków pieniężnych do puszek na leczenie i rehabilitację 2,5 letniego Tymka Foltaka.

Na leczenie Tymka udało się uzbierać 15051 PLN, które trafiły na konto Tymka w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, co pokryje koszty rehabilitacji na rok do przodu i pozwoli także na zrobienie dalszych badań genetycznych.

Razem z Tymkiem i jego rodzicami organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom odwiedzającym sklepy A&K Hurt Market w Mielcu hojnie wrzucającym datki do puszek wolontariuszy. W zbiórkę zaangażowało się kilkanaście młodych wolontariuszy reprezentujących Jednostkę Strzelecką oraz członkowie rodziny Tymka i pojedynczy wolontariusze z I LO i ZST. Nie bez znaczenia były również setki udostępnień plakatu promującego zbiórkę na Facebooku.

W szczególny sposób organizatorzy pragną podziękować Portalowi Internetowemu „W Cieniu Jupiterów” za nagłośnienie zbiórki oraz Zarządowi sieci sklepów A&K Hurt Market w Mielcu za umożliwienie kwestowania pod ich sklepami.

Organizatorzy dziękują również I Liceum Ogólnokształcącemu im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Zespołowi Szkół Technicznych oraz Japan Crew Mielec, SWM – Street War Mielec i Are You Type R? Honda Klub Mielec, które zainspirowane apelem o pomoc dla Tymka zorganizowały własne zbiórki na jego leczenie.

Na końcu organizatorzy zapewniają, że są otwarci na dalszą współpracę przy realizowaniu projektów zbiórkowych dla dobra bliźnich, w szczególności najmłodszych. Doświadczenie zebrane podczas wielu tego typu akcji zbiórkowych pozwala im spoglądanie z nadzieją w przyszłość na odnoszenie kolejnych sukcesów na tym polu, więc pewnie jeszcze nie jeden raz usłyszymy o prowadzonych przez nich akcjach.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa