W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podsumowanie tegorocznej akcji „Znicz”

Podkarpaccy policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach naszego regionu podczas tegorocznej akcji „Znicz”. Przez 5 dni funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących i odwiedzających groby swoich najbliższych.

Podczas pięciodniowej akcji „Znicz”, na podkarpackich drogach odnotowano 25 wypadków,  w których 30 osób zostało rannych. Niestety nie obyło się bez tych najtragiczniejszych zdarzeń. Podczas prowadzonych działań na naszych drogach zginęły osoby. Do obu tych tragicznych zdarzeń doszło w powiecie stalowowolskim.

We wtorek, około godz. 7, w Antoniówce koło Zaklikowa, na przejeździe kolejowym bez rogatek, szynobus pasażerski uderzył w hyundaia, który wjechał bezpośrednio przed jadący skład. Śmierć na miejscu poniósł 45-letni kierowca hyundaia.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszłow piątek, przed południem, w Rzeczycy Długiej. W zdarzeniu śmierć poniósł 41-latek kierujący fiatem pandą, który uderzył w tył ciężarowego mana.

W tym roku podczas akcji „Znicz” policjanci wyeliminowali z ruchu 62 nietrzeźwych kierujących.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa