W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podsumowanie tegorocznej akcji „Znicz”

Podkarpaccy policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach naszego regionu podczas tegorocznej akcji „Znicz”. Przez 5 dni funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących i odwiedzających groby swoich najbliższych.

Podczas pięciodniowej akcji „Znicz”, na podkarpackich drogach odnotowano 25 wypadków,  w których 30 osób zostało rannych. Niestety nie obyło się bez tych najtragiczniejszych zdarzeń. Podczas prowadzonych działań na naszych drogach zginęły osoby. Do obu tych tragicznych zdarzeń doszło w powiecie stalowowolskim.

We wtorek, około godz. 7, w Antoniówce koło Zaklikowa, na przejeździe kolejowym bez rogatek, szynobus pasażerski uderzył w hyundaia, który wjechał bezpośrednio przed jadący skład. Śmierć na miejscu poniósł 45-letni kierowca hyundaia.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszłow piątek, przed południem, w Rzeczycy Długiej. W zdarzeniu śmierć poniósł 41-latek kierujący fiatem pandą, który uderzył w tył ciężarowego mana.

W tym roku podczas akcji „Znicz” policjanci wyeliminowali z ruchu 62 nietrzeźwych kierujących.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa