W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Policjanci ze Szlachetną Paczką w Przecławiu

Mieleccy policjanci włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Jej ideą jest przekazywanie bezpośredniej pomocy osobom najbardziej potrzebującym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Pomoc przygotowana została dla sześcioosobowej rodziny z gminy Przecław. Zebrane fundusze pozwoliły na spełnienie wszystkich aktualnych potrzeb rodziny.

Głównym założeniem Szlachetnej Paczki jest skuteczna, konkretna i sensowna pomoc najbardziej potrzebującym. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przyłączyli się do inicjatywy Szlachetnej Paczki i zorganizowali zbiórkę.

Policjanci nie pozostali obojętni na los tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki solidarności została zebrana kwota pieniędzy, która pozwoliła na zakup wielu, potrzebnych przedmiotów. Zgromadzono niezbędne artykuły spożywcze, chemiczne, łóżeczko dla noworodka wraz z wyprawką i artykułami kosmetycznymi. Rodzina otrzymała wiele przydatnych i potrzebnych upominków, które na pewno będą stanowiły wsparcie w jej codziennym życiu. W ten sposób policjanci i pracownicy Policji dołożyli swoją cegiełkę, aby w tym wyjątkowym okresie Bożego Narodzenia wspomóc osoby i rodziny, które najbardziej tego potrzebują.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Dobro zawsze wraca

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa