W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Pomaganie jest dziecinnie proste

Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce w dniu 13 stycznia 2019 roku.

W Mielcu tradycyjnie od ponad dwudziestu już lat zawiązał się przy Hufcu Związku Harcerstwa Polskiego Sztab XXVII Finału WOSP. Sztab liczy 130 wolontariuszy oraz około 40 osób, które włączają się w prace sztabu w trakcie organizacji jak i w czasie trwania Finału. W ramach Finału planujemy występy małych i dużych  mieleckich wokalistów oraz zespołów wokalnych o różnym gatunku muzyki , które będą rozgrzewać nasze serca w sobotę i w niedzielę w kilku punktach naszego miasta. Dołączą do nas również orkiestry i zespoły, które uatrakcyjnią nasze koncerty swoim dorobkiem muzyczno-tanecznym. W ramach Finału WOŚP zagrają z nami także mieleckie przedszkola, szkoły, biblioteki, różne stowarzyszenia i organizacje. Każdy znajdzie coś dla siebie aby miło i sympatycznie spędzić troszkę czasu z tak liczną orkiestrą jaką jest WOŚP.        

Sztab mieleckiego Finału WOSP w dniu 13 stycznia 2019 r znajdować się będzie w Samorządowym Centrum Kultury w Sali Nr 1 gdzie znajdzie się miejsce dla organizatorów, wolontariuszy oraz dla mieszkańców Mielca, którzy zechcą przyjść do nas wesprzeć nas w tym przedsięwzięciu lub spotkać się i porozmawiać z wolontariuszami czy organizatorami.  Wolontariusze będą kwestować na terenie miasta Mielca oraz powiatu mieleckiego od wczesnych godzin porannych aż do wieczora. W sztabie będzie pracować również komisja licząca, która na bieżąco będzie informować o zebranych kwotach.

W takcie koncertów odbędą się licytacje gadżetów WOŚP oraz innych przedmiotów i usług przekazanych na rzecz Finału, z których zebrane środki przekazywane będą na bieżąco do puszki kwestarskiej WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to małe i duże serca tych, którzy chcą pomagać i wspierać. Trudno by było zorganizować takie przedsięwzięcie gdyby nie wsparcie naszych mieleckich serc, którymi  w naszym przypadku są mieleckie firmy i instytucje, urzędy i organizacje, placówki kulturalne i oświatowe, korporacje oraz osoby prywatne.

Program naszego mieleckiego Finału WOŚP na bieżąco jest jeszcze modyfikowany, ponieważ cały czas dołączają do nas chętni do wspólnego zagrania, do wsparcia, do pomocy. Na pewno program będzie bardzo ciekawy a szczegóły będą na plakatach.

Anna Marek – szefowa Sztabu WOŚP Mielec


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielczanie na słowackich zawodach MMA [FOTO]

Wiadomości Mielec

Faworyt meczu powstrzymany. FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa 0:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 we Wrocławiu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa