W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Mielcu. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy, do szpitala trafiła 69-letnia rowerzystka. Policjanci apelują o ostrożność.

Dzisiaj przed godz. 11 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał zgłoszenie dotyczące potrącenia rowerzysty na ul. P. Skargi w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-letni kierujący oplem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidło przejeżdżającej przez przejazd dla rowerów – rowerzystce. W wyniku zdarzenia ranna została 69-letnia mieszkanka Mielca, która trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że rowerzyści jak i piesi w konfrontacji z samochodem są praktycznie bezbronni. Dlatego prowadząc samochód, zwracajmy szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienie czy łamanie przepisów ruchu drogowego mogą doprowadzić do tragedii. Stróże prawa apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Śladami leśnej kolejki – wernisaż

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa