W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pożar domu w Ziempniowie [FOTO]

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia do jakiego doszło w domu jednorodzinnym w miejscowości Ziempniów. Jak wstępnie ustalono doszło tam najprawdopodobniej do wybuchu gazu. W wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby.

Wczoraj (9.12), po godz. 12 oficer dyżurny mieleckiej komendy został poinformowany najprawdopodobniej o wybuchu butli z gazem, do jakiego doszło w domu jednorodzinnym w miejscowości Ziempniów w gminie Czermin.

Będący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że mogło w pomieszczeniu dojść najprawdopodobniej do wybuchu gazu. Ranne w zdarzeniu zostały cztery osoby. Kobieta w wieku 87 lat i mężczyzna w wieku 54 lat zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśnione w toku prowadzonego dochodzenia.

Foto: OSP Ziempniów

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Śladami leśnej kolejki – wernisaż

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa