W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka Materiały video

Premiera spektaklu – Królowa Przedmieścia [VIDEO]

Wreszcie się doczekaliśmy! Premiera kolejnego spektaklu Teatru ROZMAITOŚCI SCK im. Stefana Ostrowskiego przed nami! Tym razem aktorzy zmierzyli się z jedną z najpopularniejszych w Polsce sztuk teatralnych XX wieku – wodewilem Konstantego Krumłowskiego „Królowa przedmieścia”.

Teatr ROZMAITOŚCI SCK i Stowarzyszenie Kulturalne „Proscenium” zaprasza na premierę

„Królowej przedmieścia”

Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę, 29 maja, o godz. 17, w sali widowiskowej Domu Kultury SCK. Warto przypomnieć, że filmowa zapowiedź sztuki w wykonaniu Teatru ROZMAITOŚCI zostały udostępniona mieleckiej publiczności na kanale YouTube SCK w grudniu 2020 r. (https://www.youtube.com/watch?v=vyOj_5K7Rek). Widzowie, którzy obejrzeli sfilmowane fragmenty wodewilu, z pewnością tym bardziej oczekują na całość spektaklu. W tytułowej roli „Królowej przedmieścia” wystąpi Ewa Czeczot.

Wodewil w reżyserii Jadwigi Klaus zawiera wiele akcentów muzycznych i tanecznych, a gościnnie w spektaklu wystąpi Mielecka Kapela Podwórkowa.

Teatr ROZMAITOŚCI SCK im. Stefana Ostrowskiego serdecznie zaprasza mielecką publiczność na premierę „Królowej przedmieścia”.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa