W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Remont Przychodni Nr 4 coraz bliżej finiszu![FOTO]

Do 14 czerwca br. mają zakończyć się prace przy kompleksowym remoncie mieleckiej „czwórki”. Obiekt już dziś cieszy oko nową elewacją i odświeżonymi wnętrzami.

Do tej pory w przychodni wyremontowano wnętrza prawej części budynku, a także wykonano docieplenie i elewację połowy budynku. Obecnie trwają prace termomodernizacyjne frontowej części obiektu; realizowana jest także przebudowa kolejnych gabinetów.

Łączny koszt realizowanych prac wynosi blisko 4,5 miliona złotych. Wartą ponad 2,2 miliona złotych termomodernizację obiektu wsparło dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Podkarpackiego  na lata 2014-2020 wysokości 1 220 925,52 zł. Przebudowę i remont budynku samorząd Powiatu Mieleckiego finansuje z kolei w całości ze środków własnych. Koszt tych prac to 2 167 512 zł.

Kompleksowa modernizacja „czwórki” obejmuje, oprócz termomodernizacji, także naprawę pokrycia dachowego i remont schodów. Wewnątrz realizowana jest z kolei budowa bądź wymiana szeregu instalacji: elektrycznej, fotowoltaicznej, centralnego ogrzewania oraz klimatyzacji; wymiana okładzin ściennych i podłogowych oraz drzwi i okien, a także przebudowa pomieszczeń higieniczno-sanitarnych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Pacjent 18 kwietnia 2019 (czwartek) at 22:20

Czemu nikt nie napisze/powie że remont został zrealizowany tylko i wyłącznie ponieważ przychodnią „przygarnela” specjalistów że szpitala. Inaczej dalej by ten budynek straszył. Mało tego do czasu zakończenia remontu nie ma możliwości zapisania się do lekarza telefonicznie. Trzeba są w kolejkach rano jak za komuny i dostaje się nowe karty bo stare z pełną dokumentacją są w strefie budowy – gdzie to Rodo? Ogólnie to będzie 2,3 razy większy ruch w tej przychodni i czarne tłumy na korytarzach „po nowemu”….Ale remont jest temu nikt nie zaprzeczy….

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa