W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

,,Rodzinnie u Ducha” [FOTO, VIDEO]

Dzisiaj na Borku  wiele rodzin z Parafii Ducha Świętego brało udział w  spotkaniu integracyjnym „Rodzinnie u Ducha”. Świętowanie na terenach rekreacyjnych przy szkole nr 8 rozpoczęło się o godz. 1400.

O godz. 1500 odbyła się koronka do Bożego Miłosierdzia. Były występy dzieci i wiele atrakcji dla nich, był koncert kleryckiego zespołu Bethesda z Tarnowa, wystąpił zespół Lubystok z Ukrainy, orkiestra miejska, a gwiazdą wieczoru był zespół folkowy Redlin.

Nie zabrakło  dobrej zabawy dla każdego. Można było posilić się smaczną strażacką grochówką, przysmakami z grilla, ciastem a także innymi smakołykami. Nie było potrzeby gotować dziś w domu obiadu. Było oczywiście dobre jedzenie i dobra zabawa i taniec.

Przy wyjściu z kościoła, każdy został poproszony do udziału w loterii – wszystkie losy były pełne. Do wygrania były rowery, kuchenki mikrofalowe, akumulatory, piec gazowy i wiele innych.

Dochód przeznaczony jest na pokrycie kosztów organizacji naszego spotkania – a co zostało, przeznaczymy na nasze aktualne inwestycje w parafii.

[nggallery id=153]

 

festyn_parafialny_2016

 

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa