W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – dobiegają końca spotkania warsztatowe w tym roku szkolnym…[FOTO]

To już dosłownie jedne z ostatnich zajęć na warsztatach artystycznych dla dorosłych odbywających się w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a.

Na poniedziałkowym spotkaniu warsztatowym z cyklu „Inspiracje” uczestnicy realizowali nietypowy projekt artystyczny. Łączący w sobie funkcje dekoracyjną oraz użytkową. Do jego stworzenia wykorzystano naciągnięte na blejtram płótno, które każdy z uczestników pokrył farbami akrylowymi według własnego pomysłu i preferencji. Można więc stwierdzić, że powstało dzieło malarskie. Jednak to tylko pierwszy etap prac.

W kolejnym, z tyłu podobrazia zainstalowano łańcuch świetlny co sprawiło, że przedmiot ten zyskał funkcję iluminacji. Czy jest to podświetlony obraz czy też lampa z obrazu – określenie dowolne. Nie pozostawia natomiast wątpliwości fakt, iż każdy z powstałych lampoobrazów świetnie będzie się prezentował na ścianie i urozmaici wnętrze, w którym znajdzie swoje miejsce.
Przed nami wystawa powarsztatowa, na której to wystawie uczestnicy będą prezentować wszystko czego nauczyli się i co wykonali przez ostatnie 8 miesięcy. Wystawa odbędzie się 4 czerwca w naszym domu kultury.

Już teraz serdecznie na nią wszystkich zapraszamy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa