W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

SDK i SKF ODEK – dwa festyny plenerowe za nami – trzeci już w najbliższą środę…

W minioną środę i piątek na dwóch mieleckich osiedlach odbyły się dwa festyny plenerowe dla dzieci. We wspólnej zabawie uczestniczyły dzieci z osiedli Szafera i Kopernika.


Ładna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie podczas, której dzieci mogły spróbować swoich sił w przeróżnych konkurencjach i zabawach ruchowych i sprawnościowych. Nie zabrakło tak lubianych konkursów rysunkowych – kolorowa kreda i kawałek wolnego chodnika to wyśmienite połączenie.

Dzieci popisywały się swoją sprawnością kręcąc kołem hula hop czy skacząc na skakance. Nie zabrakło zabaw i konkurencji sprawdzających sprawność uczestników.
Był slalom drużynowy, rzuty do celu. Dużą niespodzianką okazał się konkurs wiedzy z zakresu światowych państw – zgadnij jakiego kraju to flaga. Okazało się że dzieci nie miały z tym konkursem żadnego problemu – wręcz przeciwnie, bez problemu wiedziały do jakiego państwa należy dana flaga.
Trzeci z festynów organizowanych przez SKF ODEK i SDK przełożyliśmy ze względu na czwartkowe opady deszczu – odbędzie się on w najbliższą środę 5 czerwca na osiedlu Lotników – przy filii naszego domu Kultury na ulicy Bajana 20 a. Serdecznie wszystkich zapraszamy.


Trzy Festyny plenerowe na trzech mieleckich osiedlach organizowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK, przy współpracy ze Spółdzielczym Domem Kultury MSM w Mielcu sfinansowane zostały z dotacji Gminy Miejskiej Mielec .

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości