W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – kolejna grupa warsztatowiczek malowała na jedwabiu…

W miniony czwartek, 20 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu na warsztatach artystycznych z cyklu „Inspiracje” uczestniczki malowały na jedwabiu techniką gutty.
Efektem ich pracy jest piękny kawałek jedwabiu, który może stać się apaszką, chusteczką, czy małym elementem większej kompozycji. uczestniczki poznały kilka z wielu technik malowania na jedwabiu. Wysłuchały także praktycznych rad, gdzie i jakie materiały kupować, jakich narzędzi używać, by móc rozwijać swoje artystyczne umiejętności i pasje.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ich uczestniczki mając do dyspozycji materiały i przybory, samodzielnie, według własnych pomysłów, wykonały i ozdobiły wcześniej przygotowany jedwab. Same naciągnęły materiał na ramę, wykonały szkic, zrobiły obrys specjalną guttą do jedwabiu a potem pokryły kolorami zaznaczone miejsca. Wykonane apaszki zamieniły się w nietuzinkowe prezenty na różne okazje lub w ozdoby do domu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Firmę BURY odwiedził Prezydent Miasta Mielca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa