W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – trwa karnawał, taneczne rytmy również u nas…[FOTO]

W minioną sobotę w naszym domu kultury odbyła się tradycyjne organizowana przez nas zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli dzieci młodzież i dorośli oraz wolontariusze i przyjaciele Rejonowego  Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Mielcu.

Sobotnie popołudnie to doskonały czas na rozpoczęcie zabawy. Sala w naszym domu kultury szybko zapełniła się tańczącymi w rytm skocznej muzyki uczestnikami karnawałowego spotkania . Podczas wspaniałej zabawy dzieci brały udział  w zabawach z kolorowymi balonami, śpiewały piosenki. Jednak najwięcej czasu poświęcały na wspólne tańce.

Przed słodkim poczęstunkiem, który czekał przygotowany dla bawiących się dzieci  ich bliskich na pracowników Spółdzielczego Domu Kultury czekała bardzo miła niespodzianka – kwiaty, podziękowania i piękna statuetka  – dowód wielkiej wdzięczności od zarządu i przede wszystkim dzieci i ich rodziców za organizowanie dla nich tych wszystkich zabaw, za serdeczność i serce. Nagrodę wręczał Prezes Koła Pan Władysław Betlej. Było to dla nas miłe,  ale też wielkie zaskoczenie. Za uhonorowanie naszej pracy serdecznie dziękujemy.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Tegoroczny Plastykon rozstrzygnięty [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa