W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Sukces młodej Mielczanki na międzynarodowym konkursie plastycznym

Mielczanka wygrała międzynarodowy konkurs plastyczny w Krakowie. Na konkurs nadesłano kilka tysięcy prac z Polski, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy Niemiec, Słowacji i Tajlandii.

Ogłoszenie wyników w XIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach – KONIOWATE” odbyło się 27 stycznia w  sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac uczestników konkursu. Na konkurs nadesłano kilka tysięcy prac z Polski, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, Tajlandii.

Jury, któremu przewodniczył artysta malarz Piotr Lutyński, przyznało I nagrodę w kategorii wiekowej 7 – 9 lat mielczance Martynie Zielińskiej. Wśród wyróżnionych znalazła się jeszcze jedna młodziutka mielczanka – Maria Cichowska (wyróżnienie w kategorii wiekowej 10 – 12 lat). Obie nagrodzone uczą się w akademii plastycznej w Domu Kultury SCK w Mielcu pod okiem Edwarda Kociańskiego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa