Świetna pierwsza połowa. FKS Stal Mielec – Cracovia Kraków 2 – 2 [FOTO, VIDEO]

Otwarcie sezonu na boisku przy Solskiego 1 zostawia trochę niedosytu u kibiców biało – niebieskiej drużyny.

W pierwszej połowie pierwszego meczu sezonu 2023/2024 pomiędzy Stalą Mielec a Cracovią Kraków na początku nic szczególnego się nie działo. Były sytuację zarówno z jednej strony, jak i drugiej jednak nie zagrażały bramce. Dopiero w 25 minucie po kontrze Stali swoją pierwszą bramkę w barwach Stali Mielec zdobył nowy nabytek w ofensywie I. Shkurin. 10 minut później wynik na 2:0 podwyższył wracający do formy M. Domański i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Druga połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Cracovią Kraków należała do drużyny z Krakowa. Szybkie ataki przyniosły bramkę na 2:1 a później wyrównanie 2:2. Stal jakby opadła z sił. Po wprowadzeniu kilku nowych zawodników gra się ożywiła, jednak wynik nie uległ już zmianie. Na inaugurację sezonu 2023/2024 Stal Mielec zremisowała z Cracovią Kraków 2:2.

FKS Stal Mielec – Cracovia Kraków 2 – 2