W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Sześć poważnie wyglądających zdarzeń drogowych

Od piątku do niedzieli policjanci ruchu drogowego mieleckiej jednostki interweniowali na miejscu sześciu poważnie wyglądających zdarzeń drogowych.

Przez miniony weekend policjanci ruchu drogowego mieleckiej jednostki interweniowali na miejscu sześciu poważnie wyglądających zdarzeń drogowych:

  • W piątek, po godz. 6 na ul. Wojska Polskiego w Mielcu, doszło do potrącenia 39-letniej kobiety, przechodzącej przez przejście dla pieszych przez kierującego fiatem, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. W wyniku potrącenia, kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. 55-letni kierujący fiatem, mieszkaniec Tarnobrzega był trzeźwy.
  • W piątek, przed godz. 17, na ul. 3 Maja w miejscowości Przecław, kierowca seata potrącił rowerzystę. Na szczęście, w wyniku zdarzenia 19-letni rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.
  • W piątek, po godz. 18, na skrzyżowaniu ul. Wojsławskiej z ul. Narutowicza w Mielcu, doszło do zderzenia się mazdy ze skodą. Kierująca skodą, 45-letnia mieszkanka Mielca, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 23-letniemu obywatelowi Niemiec, kierującemu mazdą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
  • W piątek, po godz. 19, na ul. Parkowej w Mielcu, kierujący hyundaiem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniki czego wjechał w ogrodzenie posesji. Funkcjonariusze ustalili, że kierowcą był 30-letni obywatel Gruzji, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Ponadto samochód nie posiadał aktualnego badania technicznego i obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej.
  • W piątek, po godz. 19, na obwodnicy Mielca, w rejonie zjazdu na lotnisko, w krótkich odstępach czasu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W pierwszym zdarzeniu udział brała 19-letnia kierująca skodą, która wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem i doprowadzając do zderzenia się samochodów. Na wskutek zdarzenia poszkodowane zostało 5-letnie dziecko (pasażer forda), które zostało przewiezione do rzeszowskiego szpitala. W drugim zdarzeniu udział brała 19-letnia kierująca peugeotem, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu iveco. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Uczestnicy obydwu zdarzeń byli trzeźwi.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu i zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

Panujące warunki drogowe wymagają od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Dlatego tak ważne jest, aby styl jazdy, sposób wykonywania manewrów oraz prędkość dostosować do warunków na drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa