Twierdza przy Solskiego nadal niezdobyta. FKS Stal Mielec – Lech Poznań 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Mecz w „Lany Poniedziałek” pokaże, kto będzie dziś zlany. W pierwszej połowie na murawie widać nasi piłkarze czują się lepiej od gości. Kolejarz raczej zaskoczony, że nie jest faworytem meczu.

Przez 40 minut to Stalowcy byli groźniejsi w akcjach ofensywnych i stałych fragmentach gry. Końcówka to przewaga Kolejarza, który mógł strzelić gola, jednak dobrze spisuje się defensywa Stali oraz bramkarz Kochalski..

Druga połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Lechem Poznań była wyrównana. Zarówno Stal jak i Lech mieli swoje sytuacje. Końcówka meczu to była zdecydowana przewaga Kolejarza, jednak nie skończyła się strzeleniem bramki. Mecz zakończył się podziałem punkt.

Pryma Aprilis i Lany Poniedziałek nie w meczu.

FKS PGE Stal Mielec – Lech Poznań 0 : 0