W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Twój pomysł może zmienić miasto

Jeszcze tylko do jutra (15 lipca) można zgłaszać projekty i wnioski w kolejnej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego, którego wybrane w głosowaniu przez mieszkańców Mielca projekty, będą realizowane w roku 2022. Formularze zgłoszenia wraz z listami osób popierających dany projekt dostępne są na stronie internetowej miasta oraz w Urzędzie Miejskim przy ul. Żeromskiego 26.

Uwaga – ważny komunikat!

Szanowni mieszkańcy mieleckich osiedli: Borek i Lotników (obszar nr 1), Cyranka i Mościska (obszar nr 2), Smoczka i Smoczka I (obszar nr 3), Kilińskiego i Kościuszki (obszar nr 4), Kopernika i Kusocińskiego (obszar nr 5),  Rzochów i Wojsław (obszar nr 6), Dziubków i Szafera (obszar nr 7), Kazimierza Wielkiego i Wolności (obszar nr 8) oraz Niepodległości i Żeromskiego (obszar nr 9) – w Mieleckim Budżecie Obywatelskim na rok 2022 na zgłoszone przez Was projekty lokalne zarezerwowana jest kwota 900 tysięcy złotych.

Jako mieszkańcy każdego z wymienionych dziewięciu obszarów (po dwa osiedla na obszar) macie do swojej dyspozycji po 100 tysięcy złotych. Możecie te pieniądze przeznaczyć na drobne zadania i projekty inwestycyjne, których potrzebę wykonania dostrzegacie, a także na sfinansowanie innych zadań i projektów prospołecznych, kulturalnych, oświatowych czy sportowo-rekreacyjnych jakie chcielibyście na swoim osiedlu zrealizować.

Tylko od waszej pomysłowości i inwencji zależy czy z tych pieniędzy będziecie mogli skorzystać zmieniając swoje otoczenie. Aby tak się stało wystarczy zebrać 25 podpisów osób zamieszkałych na terenie miasta Mielca, które popierają Wasz projekt (pomysł). Kolejnym etapem będzie weryfikacja zgłoszonych projektów pod względem merytorycznym i udział w głosowaniu na projekty MBO 2022 w dniach 20-30 września.

Możecie też zgłaszać projekty ogólnomiejskie na które przeznaczonych będzie 1 mln 100 tys. zł. W sumie mieszkańcy Mielca w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego mają do dyspozycji 2 miliony złotych.

Czas na zgłaszanie projektów w ramach MBO 2022 mija w najbliższy czwartek 15 lipca.

Weź sprawy w swoje ręce – Twój pomysł może zmienić nasze miasto!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa