W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wracając z imprezy wjechał w ogrodzenie – był pijany

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca skody, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie w Świerczowie.

Zdarzenie zgłosiła kobieta, która usłyszała w nocy huk, a następnie zauważyła znajdujący się w rowie samochód. Obok pojazdu stało dwóch mężczyzn, którzy poinformowali, że wracali po imprezie do domu.

W sobotę około godz. 2, policjanci interweniowali w Świerczowie, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego. Na miejscu, w przydrożnym rowie znajdował się samochód osobowy marki Skoda, a obok pojazdu dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 27-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego oświadczył, że to on kierował skodą. Poinformował także, że wracał z imprezy i na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie i wjechał do przydrożnego rowu. Drugi z mężczyzn, 50-latek, był pasażerem skody.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 27-latka. Badanie wykazało 3,33 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a skodę zabezpieczono na policyjnym parkingu.

W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci przypominają, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa