W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default

5. Bieg Niepodległości


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

Na Górce Cyranowskiej po raz kolejny odbędzie się bieg patriotów.

Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości. Z tej okazji po raz piąty w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości.
Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.
Organizatorami wydarzenia są Miasto Mielec, Powiat Mielecki, Studio Wizualne oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Sponsorem biegu jest Firma NCMETAL.
Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 13 listopada br. W niedzielę na Górkę Cyranowską w Mielcu. Start biegu zaplanowano na godz. 13:30, a trasa biegu będzie liczyć 6 km. Dla uczestników przygotowane zostaną m.in. pakiety startowe, koszulki i okolicznościowa oprawa.
Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Limit uczestników 200 osób. Uczestnicy mogą liczyć na profesjonalny elektroniczny pomiar czasu oraz ciepły posiłek regeneracyjny.
Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę.
Kategoria OPEN
Kategorie wiekowe (1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni)
K i M ..-20
K i M 21-30
K i M 31-40
K i M 41-50
K i M 51-60
K i M 60+
Oraz kategoria z największą liczbą uczestników z jednej grupy biegowej!
Zapisy i regulamin:
www.studiowizualne.com
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Feta Balonowa w Wadowicach Górnych

Wiadomości Mielec

Koncert Zespołu Muzyki Dawnej Hortus Musicus

Wiadomości Mielec

Koncert Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa