W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default

Miejski Dzień Dziecka


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Już 30 maja (wtorek) o godzinie 9:00 na Pływalni Smoczka MOSiR Mielec organizuje zawody pływackie dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

3 czerwca (sobota) w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu o godzinie 16:00 odbędzie się premiera spektaklu “Anka, nie Andziula” w wykonaniu Teatru Dziecięcego “Magia”. 4 czerwca (niedziela) o godzinie 13:00 w parku za Miejską Biblioteką Publiczną w Mielcu odbędzie się Międzyszkolny Konkurs Wokalny “Śpiewać każdy może, czyli Mielecka Szansa na Sukces” oraz występ grupy wokalnej Kameleon i Studia Wokalnego “KDMusic”.

4 czerwca (niedziela) o godzinie 14:00 w Kinie Galaktyka w Mielcu dzieci będą mogły za darmo obejrzeć “Super Mario Bros. Film”.

4 czerwca (niedziela) od godz.15:00 do 19:00- Miasto Mielec zaprasza do parku za Miejską Biblioteką Publiczną do dziecięcego parku rozrywki. Od godziny 16:00 zabawy dla dzieci poprowadzi animator.

Liczne atrakcje dla dzieci zapewnia też MOSiR Mielec.

3 czerwca (sobota) na asfaltowych kortach tenisowych- Błonia MOSIR o godz. 10:00 startują warsztaty ABC Tenisa, a o godz. 13:00 I Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Tenisie, które będą kontynuowane 4 czerwca o godz. 9:00.

Dla fanów piłki nożnej MOSiR Mielec na boisku treningowym nr 4- Błonia MOSIR na ulicy Sportowej 4 czerwca o godz. 9:00 odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Mielca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ja w mieście – minigranty

Wiadomości Mielec

Bardzo Młoda Kultura

Wiadomości Mielec

Tajemnice Mielca – gra detektywistyczna

Wiadomości Mielec
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa