W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default

„Przebudzenie” – koncert Anny Rusowicz


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Anna Rusowicz – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i psycholog sceny, znana przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość nawiązuje do kolorowych lat 60. i 70. Laureatka czterech Fryderyków, której dwie z czterech płyt okryły się złotem. Jej twórczość charakteryzuje lekkość i pogoda ducha, a przede wszystkim – wysoki poziom artystyczny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Aktualnie Artystka pracuje nad nowym Albumem, który zapowiadają cztery single „TOBIE”, „Ciebie kochać chcę” , „Co się stało z naszą miłością” i „ Plan na miłość”. Premiera Albumu zaplanowana jest na wiosnę 2024.

Na koncercie Artystka przedpremierowo zaprezentuje materiał z nadchodzącego Albumu jak również dobrze znane utwory z poprzednich płyt.

Supportem koncertu Anny Rusowicz będzie występ mieleckiego zespołu „SUMMER VOICE” prowadzonego w Domu Kultury SCK w Mielcu przez Małgorzatę Pazdro. „SUMMER VOICE” to grupa wokalna o charakterze rozrywkowo-musicalowym.  

Podczas koncertu nie zabraknie muzycznych niespodzianek.

„Przebudzenie” – koncert Anny Rusowicz – 28 kwietnia, godz. 17, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Organizator – Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 100 zł i 90 zł (balkon) do nabycia w kasie Kina Galaktyka oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl i kupbilecik.pl

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn rodzinny FKS Stal Mielec

Ta wojna zmieniła wszystko – wernisaż wystawy

Spotkanie autorskie z Moniką Hebdą

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa