W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default

Spektakl „Pozytywni” w gwiazdorskiej obsadzie


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Spektakl „Pozytywni” w gwiazdorskiej obsadzie – 15 maja, godz. 17 i 19.30, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Współorganizacja – Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 130 zł w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12:00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl.

 

* * *

„Pozytywni” to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Grażyna Wolszczak, Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz. „Pozytywni” to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA, ale i w całej Polsce. Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco… Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. 

Ewa jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy; Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne – korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą. „Pozytywni” Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy, o których opowiadamy, tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot, reżyser. 

W mieleckiej obsadzie przedstawienia znajdą się: Ewa – Grażyna WOLSZCZAK, Anna – Hanna KONAROWSKA, JAN – Janusz CHABIOR, MICHAŁ – Łukasz SIMLAT. Scenariusz – Cezary HARASIMOWICZ, reżyseria – Krzysztof CZECZOT.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny w Rzochowie

Wiadomości Mielec

Warsztaty edukacyjne dla rodziców

Turniej Gier Planszowych w SDK

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa